W dniach 20-27 października odbył się Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK). My też włączyliśmy się w jego obchody. Chętni uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie plastycznym  „ Kim będę w przyszłości? ”. Nagroda główna przypadła Patrycji Studzińskiej, Darii Gładysiak i Ewelinie Bierskiej z kl. I B, wyróżnienia otrzymały: Gabriela Bojanowska, Natalia Urbańska, Karolina Gołębiewska z kl. I A oraz Zuzanna Szubert z kl. I B. W klasach drugich nauczyciele języków obcych przeprowadzili zajęcia o zawodach w językach: angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim. Uczniowie klas trzecich wzięli udział w prelekcji przygotowanej przez zaproszonego doradcę zawodowego z Młodzieżowego Centrum Kariery w Kutnie- p. Małgorzatę Katarzyńską na temat: „ Jak wywrzeć dobre wrażenie na innych”. Organizatorami OTK były p. Iwona Jancerowicz i p. Dorota Czapiewska.