2003/2004

Barbara Krysińska i Daria Biskupska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie pod hasłem"Kapliczki przydrożne - ocalić od zapomnienia" - organizowanym przez TPZK.

Joanna Rzymkowska, Daraia Biskupska - wyróżnienie w konkursie literackim Książnicy Płockiej "Trzynastego wszystko zdarzyć się może"

Maciej Zgondek kl. III c  -  laureat II Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów.

Daria Biskupska kl. III c-  finalistka Wojewódzkiego Przedmiotowego  Konkursu Fizycznego.

Maciej Zgondek kl. III c-  finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Polskiego

Monika Rosiak kl. II d, Agata Studzińska kl IIId -  finalistki Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Jezyka Niemieckiego.

Maciej Zgondek kl. III c - laureat Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Języka Niemieckiego

Hubert Jatczak kl. II d - finalista Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Historycznego

Maciej Zgondek kl. III c - został posłem na X sesję sejmu młodzieży

Powiatowe Zawody Strzeleckie-I miejsce dla Marcina Mikołajczyka III i