2010/2011

Maciej Potocki - I miejsce w Otwartych Zawodach Modelarskich  Modeli  Pojazdów Kołowych Sterowanych Falami Radiowymi.

II m-ce drużynowo w V Ogólnopolskim Konkursie Wierszy i Pieśni Patriotycznych etap wojewódzki    O.Woźniak,  A.Zwierzchowska,  A.Wiklak,  K.Sikora

"Harenda"  Przegląd  Talentów Artystycznych - nagrodę otrzymały:  Oliwia Woźniak - recytacja,  Aleksandra Chdorowska - śpiew

Błażej Kijak - I miejsce w Otwartych Zawodach Modelarskich  Modeli  Pojazdów Kołowych Sterowanych Falami Radiowymi.

Maciej Potocki - I miejsce, Błażej Kijak - II miejsce  w wyścigach modeli zdalnie sterowanych pojazdów kołowych w klasie  E10 - TC Start

Aleksandra Wilkak  ID – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego       z Wiedzy o Sztuce.

Aleksandra Rowińska III A – finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Sztuce.

Maciej Potocki II A – I miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Natalia Wolska III A, Zuzanna Cegielska III A – pierwsze miejsce w międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Chopinie.

Aleksandra Wikalak ID – trzecie miejsce w Konkursie „Mistrz Sudoku Powiatu Kutnowskiego.

Aleksandra Chodorowska IIIe - III miejsce  w miejskim etapie Konkursu ortograficznego " O złote pióro Prezydenta Miasta Kutno"

Maciej Potocki IIa - I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej   " Młodzież Zapobiega Pożarom"

Rafał Banasiak IID, Klaudia Banasiak IIC, Kinga Kaczor IIA - I  miejsce w eliminacjach powiatowych Tornieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

Maciej Potocki IIA - I miejsce w klasia AP-280 i AP-540 w Otwartych Zawodach Modelarskich  Modeli  Pojazdów Kołowych Sterowanych Falami Radiowymi.

Aleksandra Chodorowska - II miejsce w  II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Kwietnik 2010”

Aleksandra Chodorowska  - II miejsce w XI  Konkursie Piosenki Europejskiej – Toruń 2011

Adrianna Kobus - finalistka  Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Wiedzy Morskiej  -  „Polska Marynarka Wojenna, a Historia Wybrzeża Polskiego”

II miejsce drużynowo w zawodach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej o Puchar Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie.

II  miejsce Mistrzostwach Kutna  Gimnazjada 2011 - siatkówka chłopców

III  miejsce Mistrzostwach Kutna  Gimnazjada 2011 - siatkówka dziewcząt

Wiktoria Leszczyńska ID - I  miejsce w XI Pucharze Wiosny w biegach przełajowych

Robert Marciniak IIC - I  miejsce w Międzygimnazjalnym Turnieju w Strzelectwie Sportowym